aktuality

Krbová kamna, ve kterých můžete topit i vařit

Datum: 5. 11. 2018

Chtěli byste topit a vařit zároveň? Se sporákem na tuhá paliva od značky Prity to není problém. Sporák na tuhá paliva Prity dokáže významně ušetřit náklady za topení i elektřinu. Skládá se z litinové plotny a může mít i plnohodnotnou troubu na pečení s teploměrem. Díky tomu vám sporák na tuhá paliva perfektně poslouží k vaření, ohřívání i pečení jídla.

Kuchyňský sporák s teplovodním výměníkem

Datum: 1. 9. 2018

Kuchyňský sporák s teplovodním výměníkem od značky Prity je skutečně praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Kuchyňské sporáky s teplovodním výměníkem na tuhá paliva mají celou řadu výhod a pomůžou vám ušetřit náklady za energie.

Krbová kamna Prity FG W15

Datum: 16. 5. 2018

Krbová kamna Prity FG W15 s troubou a teplovodním výměníkem jsou navržena a konstruována z kvalitních materiálů. Mají plechové ohniště o tloušťce 5 mm, dno krbových kamen je tvořeno šamotem, součástí krbových kamen je litinový rošt.

Krbová kamna s výměníkem mohou nahradit plynový kotel

Datum: 5. 3. 2018

Krbová kamna s teplovodním výměníkem dokážou vytopit celý dům a díky tomu mohou bez problémů nahradit i plynový kotel. V krbových kamnech s výměníkem je možné topit dřevem, peletami, briketami nebo uhlím a tak dokáží zcela nahradit nebo doplnit ohřev teplé vody pro celý dům nebo byt.

Úsporné vytápění rodinného domu

Datum: 12. 2. 2018

Pro vytápění rodinného domu se skvěle hodí krbové vložky a krbová kamna, která jsou oblíbená zejména díky svému úspornému provozu. Naše nabídka krbových kamen a krbových vložek je velmi široká a máme bohaté zkušenosti s jejich prodejem. Rádi vám proto pomůžeme s jejich výběrem tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Se sporákem na tuhá paliva ušetříte výdaje za energie

Datum: 4. 1. 2018

Hledáte způsoby jak ve vaší domácnosti ušetřit za energie? Rádi bychom vám doporučili sporák na tuhá paliva od značky Prity, který dokáže významně ušetřit náklady za topení i elektřinu. Má varnou litinovou plotnu a některé sporáky mají i plnohodnotnou troubu na pečení s teploměrem. Takto vám sporák na tuhá paliva perfektně poslouží k vaření, ohřívání i pečení jídla.

Kotel na tuhá paliva Prity GA26 NEW LINE

Datum: 2. 11. 2017

Kotle na tuhá paliva mají celou řadu výhod, mezi které patří zejména nezávislost na inženýrských zdrojích, levný provoz, výkonnost a nízké pořizovací náklady.

PROHLÉDNĚTE SI VIDEO, VE KTERÉM JSME VÁM POPSALI ZÁKLADNÍ TIPY A ROZDÍLY V KRBOVÝCH KAMNECH A KRBOVÝCH VLOŽKÁCH

Datum: 19. 9. 2017

Krbová vložka Prity se vzduchovodem

Krbová vložka Prity se vzduchovodem

Datum: 31. 7. 2017

Sháníte krbovou vložku se vzduchovodem? Krbová vložka Prity TCF patří k nejprodávanějším krbovým vložkám na trhu. díky zomu, že je opatřena vzduchovodem, má výborný poměr mezi výkonem a cenou. Krbová vložka Prity TCF je vybavena teplovzdušným výměníkem a litinovými dvířky.

Krbová kamna Prity CMR s litinovými dvířky

Datum: 26. 6. 2017

Sháníte krbová kamna s litinovými dvířky? Krbová kamna Prity CMR jsou velká krbová kamna s litinovými dvířky a velkým sklem jako u krbové vložky a s horní litinovou plotýnkou. K dostání jsou v kombinaci ocel a litina.

123