aktuality

Ochrana podlahy okolo kamen

Datum: 1. 3. 2020

Jak ochránit vaši dřevěnou podlahu před jiskrami nebo rozžhavenými uhlíky, které vyskakují z kamen? Doporučit vám můžeme speciální sklo pod kamna, které dokáže nejen ochránit podlahu před případným poškozením, ale také významně zvýší bezpečnost provozu kamen.

Vytápění krbovými kamny je ekonomické

Datum: 6. 1. 2020

Každého z nás zcela jistě uklidní pohled do plápolajících ohně a poslouchání jemného zvuku praskajícího dřeva. Stejně tak všichni oceníme ekonomičnost krbových kamen.

Krbová kamna Prity SK s panoramatickým sklem

Datum: 17. 11. 2019

Objevte moderní design, který vám nabízejí krbová kamna Prity SK s velkým panoramatickým sklem.

Krbová kamna Prity FG W15 s troubou a výměníkem na vodu

Datum: 20. 10. 2019

Hledáte kamna, ve kterých byste mohli topit i péct zároveň? V tom případě bychom vám rádi představili výkonná krbová kamna Prity FG W15 s pečící troubou a výměníkem na vodu. Jsou vyložena šamotovými deskami, jejich součástí je také litinový rošt.

Krbová kamna Prity SK W10

Datum: 31. 8. 2019

Myslete na podzim již teď a pořiďte si domů krbová kamna s teplovodním výměníkem, díky kterému budete mít teplo ve všech místnostech v domě.

Krbová kamna, ve kterých můžete topit i vařit

Datum: 5. 11. 2018

Chtěli byste topit a vařit zároveň? Se sporákem na tuhá paliva od značky Prity to není problém. Sporák na tuhá paliva Prity dokáže významně ušetřit náklady za topení i elektřinu. Skládá se z litinové plotny a může mít i plnohodnotnou troubu na pečení s teploměrem. Díky tomu vám sporák na tuhá paliva perfektně poslouží k vaření, ohřívání i pečení jídla.

Kuchyňský sporák s teplovodním výměníkem

Datum: 1. 9. 2018

Kuchyňský sporák s teplovodním výměníkem od značky Prity je skutečně praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Kuchyňské sporáky s teplovodním výměníkem na tuhá paliva mají celou řadu výhod a pomůžou vám ušetřit náklady za energie.

Krbová kamna Prity FG W15

Datum: 16. 5. 2018

Krbová kamna Prity FG W15 s troubou a teplovodním výměníkem jsou navržena a konstruována z kvalitních materiálů. Mají plechové ohniště o tloušťce 5 mm, dno krbových kamen je tvořeno šamotem, součástí krbových kamen je litinový rošt.

Krbová kamna s výměníkem mohou nahradit plynový kotel

Datum: 5. 3. 2018

Krbová kamna s teplovodním výměníkem dokážou vytopit celý dům a díky tomu mohou bez problémů nahradit i plynový kotel. V krbových kamnech s výměníkem je možné topit dřevem, peletami, briketami nebo uhlím a tak dokáží zcela nahradit nebo doplnit ohřev teplé vody pro celý dům nebo byt.

Úsporné vytápění rodinného domu

Datum: 12. 2. 2018

Pro vytápění rodinného domu se skvěle hodí krbové vložky a krbová kamna, která jsou oblíbená zejména díky svému úspornému provozu. Naše nabídka krbových kamen a krbových vložek je velmi široká a máme bohaté zkušenosti s jejich prodejem. Rádi vám proto pomůžeme s jejich výběrem tak, abyste byli maximálně spokojeni.
1234