Aktuality

Sporáky na tuhá paliva Prity

Sporáky na tuhá paliva Prity jsou populární volbou pro vytápění a vaření v domácnostech po celé České republice. Jsou známé svou odolností, spolehlivostí a cenovou dostupností.

28.06.2024 celý článek

Kachlová krbová kamna Prity F RK s plnohodnotnou pečící troubou

Kachlová krbová kamna Prity F RK jsou populárními kamny s plnohodnotnou pečící troubou. Tyto kamna jsou vyráběna firmou Prity, která je známá svými kvalitními kamny a krbovými systémy.

20.03.2024 celý článek

Výhody krbových kamen s teplovodním výměníkem a troubou

Krbová kamna s teplovodním výměníkem a troubou mají široké využití a ušetří Vám značné náklady za vytápění. Praktický teplovodní výměník lze napojit na teplovodní rozvod a díky tomu si můžete užívat příjemného tepla nejen v místnosti s kamny, ale také po celém Vašem domě.

15.02.2024 celý článek

Výhody krbových kamen s teplovodním výměníkem

„Krbová kamna s teplovodním výměníkem mají řadu výhod oproti běžným krbovým kamnům.

24.11.2023 celý článek

Krbová kamna Prity s výměníkem dokážou spolehlivě vytopit dům i chatu!

Hledáte efektivní způsob jak vytopit v zimě váš dům nebo chatu? Skvělým tipem jsou krbová kamna Prity! Tato krbová kamna patří mezi nejoblíbenější krbová kamna na trhu, a to zejména díky své vysoké kvalitě, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

05.10.2023 celý článek

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou na zimu skutečně výhodnou investicí!

Krbová kamna Prity s výměníkem se vám během nadcházejících zimních měsíců budou skutečně hodit. Skvěle vám poslouží nejen k podvečernímu přitápění, ale díky jejich výkonnosti je také můžete využívat jako jediný zdroj tepla! Vzhledem k tomu, že dřevo patří k nejlevnějším topným palivům, můžete si být jisti, že takto výrazně ušetříte za energie!

20.06.2023 celý článek

Krbová kamna Prity FG W15 s troubou a výměníkem na vodu

Hledáte kamna, ve kterých byste mohli topit i péct zároveň? V tom případě bychom vám rádi představili výkonná krbová kamna Prity FG W15 s pečící troubou a výměníkem na vodu. Jsou vyložena šamotovými deskami, jejich součástí je také litinový rošt.

06.06.2023 celý článek

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou výhodná

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou navržena tak, abyste měli doma příjemné teplo, a to nejen v místnosti, ve které jsou kamna, ale i v dalších místnostech ve vašem domě.

10.05.2023 celý článek

Krbová kamna Prity CMR s velkým sklem

Chtěli byste mít při vytápění v kamnech opravdu velký výhled na plápolající plameny? Skvělým tipem jsou v tom případě krbová kamna Prity CMR, která

mají litinová dvířka a velké sklo, jako tomu bývá u krbové vložky.

23.03.2023 celý článek

Výkonná krbová kamna a krbové vložky

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili krbová kamna nebo krbovou vložku? Obraťte se na naši firmu a naši odborní pracovníci vám pomohou se správným výběrem krbových kamen nebo krbových vložek na tuhá paliva, které mají velmi vysokou výhřevnost.

09.01.2023 celý článek

Ochrana podlahy okolo kamen

Jak ochránit vaši dřevěnou podlahu před jiskrami nebo rozžhavenými uhlíky, které vyskakují z kamen? Doporučit vám můžeme speciální sklo pod kamna, které dokáže nejen ochránit podlahu před případným poškozením, ale také významně zvýší bezpečnost provozu kamen.

05.12.2022 celý článek

Vytápění krbovými kamny je ekonomické

Každého z nás zcela jistě uklidní pohled do plápolajících ohně a poslouchání jemného zvuku praskajícího dřeva. Stejně tak všichni oceníme ekonomičnost krbových kamen.

17.10.2022 celý článek

Volba výkonu krbových kamen

Naši odborníci vám pomohou se správným výběrem krbových kamen nebo krbových vložek Prity. V poslední době je to jeden z nejosvědčenějších způsobů vytápění tuhými palivy. Krbová kamna jsou kvalitní, spolehlivá a mají dlouholetou životnost.

19.08.2022 celý článek

Kuchyňský sporák s teplovodním výměníkem

Kuchyňský sporák s teplovodním výměníkem od značky Prity je skutečně praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Kuchyňské sporáky s teplovodním výměníkem na tuhá paliva mají celou řadu výhod a pomůžou vám ušetřit náklady za energie.

25.02.2022 celý článek

Navštivte naši prodejnu