aktuality

Krbová kamna Prity se přizpůsobí vašemu interiéru.

Datum: 30. 4. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili krbová kamna Prity S1 W10, které mají speciální ocelovou lištu, která umožňuje vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru.

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou velice praktická

Datum: 1. 4. 2016

Praktická krbová kamna Prity s výměníkem jsou navržena tak, abyste měli doma příjemné teplo, a to nejen v místnosti, ve které jsou kamna, ale i v dalších místnostech ve vašem domě. Krbová kamna Prity s výměníkem patří mezi nejoblíbenější krbová kamna na trhu. Je to dáno zejména jejich vysokou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností.

Krbová kamna Prity skvěle zapadnou do každého interiéru

Datum: 5. 3. 2016

Chtěli byste taková krbová kamna, jejichž vzhled budete moci přizpůsobit vašemu interiéru? Doporučit vám můžeme krbová kamna Prity S1 W10, která mají horní stranu je lemovanou přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru.

Krbová kamna Prity jsou oblíbená i v Evropě!

Datum: 26. 1. 2016

Chtěli byste skutečně kvalitní krbová kamna? Krbová kamna Prity se na českém trhu s úspěšností prodávají již 10 let. Za tu dobu si s nimi doma spokojeně vytápí velké množství zákazníků. Krbová kamna Prity nacházejí své uplatnění na chatách, chalupách, v rodinných domech i bytech.

Krbová kamna Prity vám ušetří peníze i prostor

Datum: 17. 12. 2015

Pro pořízení krbových kamen Prity vám doma postačí i malý prostor a jejich instalace je velice snadná. Krbová kamna Prity navíc nejsou napevno spojena se zemí ani se stěnami, není pro jejich pořízení potřeba shánět žádné stavební povolení.

Krbová kamna Prity s výměníkem dokážou spolehlivě vytopit dům i chatu!

Datum: 23. 11. 2015

Hledáte efektivní způsob jak vytopit v zimě váš dům nebo chatu? Skvělým tipem jsou krbová kamna Prity! Tato krbová kamna patří mezi nejoblíbenější krbová kamna na trhu, a to zejména díky své vysoké kvalitě, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou na zimu skutečně výhodnou investicí!

Datum: 13. 10. 2015

Krbová kamna Prity s výměníkem se vám během nadcházejících zimních měsíců budou skutečně hodit. Skvěle vám poslouží nejen k podvečernímu přitápění, ale díky jejich výkonnosti je také můžete využívat jako jediný zdroj tepla! Vzhledem k tomu, že dřevo patří k nejlevnějším topným palivům, můžete si být jisti, že takto výrazně ušetříte za energie!

 

123