aktuality

Krbová vložka Prity a její přednosti

Datum: 30. 10. 2016

Krbová vložka Prity TCF se vzduchovodem má výborný poměr mezi výkonem a cenou a proto patří k nejprodávanějším krbovým vložkám na trhu. Krbová vložka Prity TCF je vybavena teplovzdušným výměníkem a litinovými dvířky.

Kotle na tuhá paliva a jejich výhody

Datum: 27. 9. 2016

Kotel na tuhá paliva lze používat jako doplňkový i jako hlavní zdroj energie. Mezi jeho výhody patří zejména skutečnost, že za poměrně nízké náklady můžete s jeho pomocí vytopit celou budovu. Obsluha kotle na tuhá paliva navíc není náročná na technické znalosti, díky čemuž je jeho ovládání velice jednoduché a zvládne jej používat každý.

Krbové vložky za skvělou cenu

Datum: 30. 8. 2016

Krbová vložka Prity TCF se vzduchovodem má výborný poměr mezi výkonem a cenou a proto patří k nejprodávanějším krbovým vložkám na trhu. Krbová vložka Prity TCF je vybavena teplovzdušným výměníkem a litinovými dvířky. Krbová vložka je na nožičkách.

Jak vybrat krbová kamna?

Datum: 21. 6. 2016

Vážení zákazníci, pokud přemýšlíte, jakým způsobem a co nejekonomičtěji vytopit váš dům či chalupu, jsou pro vás krbová kamna Prity tím nejlepším řešením.

Krbová kamna s troubou

Datum: 27. 5. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili krbová kamna Prity FG W15 s pečící troubou a výměníkem, která jsou velmi výkonná a poskytují bezkonkurenční panoramatický oheň. V tomto zázraku se objeví plamen a vytvoří v celé místnosti kouzelné světlo.

Krbová kamna Prity se přizpůsobí vašemu interiéru.

Datum: 30. 4. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili krbová kamna Prity S1 W10, které mají speciální ocelovou lištu, která umožňuje vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru.

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou velice praktická

Datum: 1. 4. 2016

Praktická krbová kamna Prity s výměníkem jsou navržena tak, abyste měli doma příjemné teplo, a to nejen v místnosti, ve které jsou kamna, ale i v dalších místnostech ve vašem domě. Krbová kamna Prity s výměníkem patří mezi nejoblíbenější krbová kamna na trhu. Je to dáno zejména jejich vysokou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností.

Krbová kamna Prity skvěle zapadnou do každého interiéru

Datum: 5. 3. 2016

Chtěli byste taková krbová kamna, jejichž vzhled budete moci přizpůsobit vašemu interiéru? Doporučit vám můžeme krbová kamna Prity S1 W10, která mají horní stranu je lemovanou přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru.

Krbová kamna Prity jsou oblíbená i v Evropě!

Datum: 26. 1. 2016

Chtěli byste skutečně kvalitní krbová kamna? Krbová kamna Prity se na českém trhu s úspěšností prodávají již 10 let. Za tu dobu si s nimi doma spokojeně vytápí velké množství zákazníků. Krbová kamna Prity nacházejí své uplatnění na chatách, chalupách, v rodinných domech i bytech.

Krbová kamna Prity vám ušetří peníze i prostor

Datum: 17. 12. 2015

Pro pořízení krbových kamen Prity vám doma postačí i malý prostor a jejich instalace je velice snadná. Krbová kamna Prity navíc nejsou napevno spojena se zemí ani se stěnami, není pro jejich pořízení potřeba shánět žádné stavební povolení.

1234