aktuality

Proč si zvolit krbová kamna Prity?

Datum: 3. 5. 2017

Krbová kamna Prity přinášejí plno výhod. Proto jsou stále více oblíbená mezi zákazníky. S krbovými kamny Prity si můžete dopřát pohled do plápolajícího ohně přímo v obývacím pokoji. Krbová kamna Prity jsou nenáročná na instalaci a také nejsou nutné žádné stavební úpravy.

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou výhodná

Datum: 2. 3. 2017

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou navržena tak, abyste měli doma příjemné teplo, a to nejen v místnosti, ve které jsou kamna, ale i v dalších místnostech ve vašem domě. Krbová kamna Prity s výměníkem patří mezi nejoblíbenější krbová kamna na trhu. Je to dáno zejména jejich vysokou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností.

Krbová kamna Prity jsou praktickým pomocníkem pro každou domácnost

Datum: 31. 1. 2017

Pro pořízení krbových kamen Prity vám doma postačí i malý prostor a jejich instalace je velice snadná. Krbová kamna Prity navíc nejsou napevno spojena se zemí ani se stěnami, není pro jejich pořízení potřeba shánět žádné stavební povolení.

Netopte v zimě více, než musíte!

Datum: 23. 12. 2016

Ušetřete na nákladech za vytápění a pořiďte si krbová kamna Prity, se kterými budete mít vaše výdaje pod kontrolou! S krbovými kamny Prity si navíc budete moci užívat romantické večery u plápolajícího ohně! Krbová kamna Prity patří k těm nevyhledávanějším krbovým kamnům u nás. Oblíbené jsou pro svoji nízkou pořizovací cenu a vysoký výkon.

Lázeňská kamna jako zdroj horké vody

Datum: 29. 11. 2016

Zajistěte pro vaši domácnost nezávislý zdroj horké vody! Doporučit vám můžeme lázeňská kamna, která jsou prověřená generacemi! Lázeňská kamna nacházejí své uplatnění zejména všude tam, kde není přiveden zdroj jiné energie.

Krbová vložka Prity a její přednosti

Datum: 30. 10. 2016

Krbová vložka Prity TCF se vzduchovodem má výborný poměr mezi výkonem a cenou a proto patří k nejprodávanějším krbovým vložkám na trhu. Krbová vložka Prity TCF je vybavena teplovzdušným výměníkem a litinovými dvířky.

Kotle na tuhá paliva a jejich výhody

Datum: 27. 9. 2016

Kotel na tuhá paliva lze používat jako doplňkový i jako hlavní zdroj energie. Mezi jeho výhody patří zejména skutečnost, že za poměrně nízké náklady můžete s jeho pomocí vytopit celou budovu. Obsluha kotle na tuhá paliva navíc není náročná na technické znalosti, díky čemuž je jeho ovládání velice jednoduché a zvládne jej používat každý.

Krbové vložky za skvělou cenu

Datum: 30. 8. 2016

Krbová vložka Prity TCF se vzduchovodem má výborný poměr mezi výkonem a cenou a proto patří k nejprodávanějším krbovým vložkám na trhu. Krbová vložka Prity TCF je vybavena teplovzdušným výměníkem a litinovými dvířky. Krbová vložka je na nožičkách.

Jak vybrat krbová kamna?

Datum: 21. 6. 2016

Vážení zákazníci, pokud přemýšlíte, jakým způsobem a co nejekonomičtěji vytopit váš dům či chalupu, jsou pro vás krbová kamna Prity tím nejlepším řešením.

Krbová kamna s troubou

Datum: 27. 5. 2016

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili krbová kamna Prity FG W15 s pečící troubou a výměníkem, která jsou velmi výkonná a poskytují bezkonkurenční panoramatický oheň. V tomto zázraku se objeví plamen a vytvoří v celé místnosti kouzelné světlo.
123