aktuality

Se sporákem na tuhá paliva ušetříte výdaje za energie

Datum: 4. 1. 2018

Hledáte způsoby jak ve vaší domácnosti ušetřit za energie? Rádi bychom vám doporučili sporák na tuhá paliva od značky Prity, který dokáže významně ušetřit náklady za topení i elektřinu. Má varnou litinovou plotnu a některé sporáky mají i plnohodnotnou troubu na pečení s teploměrem. Takto vám sporák na tuhá paliva perfektně poslouží k vaření, ohřívání i pečení jídla.

Kotel na tuhá paliva Prity GA26 NEW LINE

Datum: 2. 11. 2017

Kotle na tuhá paliva mají celou řadu výhod, mezi které patří zejména nezávislost na inženýrských zdrojích, levný provoz, výkonnost a nízké pořizovací náklady.

PROHLÉDNĚTE SI VIDEO, VE KTERÉM JSME VÁM POPSALI ZÁKLADNÍ TIPY A ROZDÍLY V KRBOVÝCH KAMNECH A KRBOVÝCH VLOŽKÁCH

Datum: 19. 9. 2017

Krbová vložka Prity se vzduchovodem

Krbová vložka Prity se vzduchovodem

Datum: 31. 7. 2017

Sháníte krbovou vložku se vzduchovodem? Krbová vložka Prity TCF patří k nejprodávanějším krbovým vložkám na trhu. díky zomu, že je opatřena vzduchovodem, má výborný poměr mezi výkonem a cenou. Krbová vložka Prity TCF je vybavena teplovzdušným výměníkem a litinovými dvířky.

Krbová kamna Prity CMR s litinovými dvířky

Datum: 26. 6. 2017

Sháníte krbová kamna s litinovými dvířky? Krbová kamna Prity CMR jsou velká krbová kamna s litinovými dvířky a velkým sklem jako u krbové vložky a s horní litinovou plotýnkou. K dostání jsou v kombinaci ocel a litina.

Proč si zvolit krbová kamna Prity?

Datum: 3. 5. 2017

Krbová kamna Prity přinášejí plno výhod. Proto jsou stále více oblíbená mezi zákazníky. S krbovými kamny Prity si můžete dopřát pohled do plápolajícího ohně přímo v obývacím pokoji. Krbová kamna Prity jsou nenáročná na instalaci a také nejsou nutné žádné stavební úpravy.

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou výhodná

Datum: 2. 3. 2017

Krbová kamna Prity s výměníkem jsou navržena tak, abyste měli doma příjemné teplo, a to nejen v místnosti, ve které jsou kamna, ale i v dalších místnostech ve vašem domě. Krbová kamna Prity s výměníkem patří mezi nejoblíbenější krbová kamna na trhu. Je to dáno zejména jejich vysokou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností.

Krbová kamna Prity jsou praktickým pomocníkem pro každou domácnost

Datum: 31. 1. 2017

Pro pořízení krbových kamen Prity vám doma postačí i malý prostor a jejich instalace je velice snadná. Krbová kamna Prity navíc nejsou napevno spojena se zemí ani se stěnami, není pro jejich pořízení potřeba shánět žádné stavební povolení.

Netopte v zimě více, než musíte!

Datum: 23. 12. 2016

Ušetřete na nákladech za vytápění a pořiďte si krbová kamna Prity, se kterými budete mít vaše výdaje pod kontrolou! S krbovými kamny Prity si navíc budete moci užívat romantické večery u plápolajícího ohně! Krbová kamna Prity patří k těm nevyhledávanějším krbovým kamnům u nás. Oblíbené jsou pro svoji nízkou pořizovací cenu a vysoký výkon.

Lázeňská kamna jako zdroj horké vody

Datum: 29. 11. 2016

Zajistěte pro vaši domácnost nezávislý zdroj horké vody! Doporučit vám můžeme lázeňská kamna, která jsou prověřená generacemi! Lázeňská kamna nacházejí své uplatnění zejména všude tam, kde není přiveden zdroj jiné energie.
1234